Shipping policy

Teslimat

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

HIZLI ASKI kategorisinde satın almış olduğunuz ürünleriniz 2 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

MYBESTFRIENDS'ten yapacağınız online alışverişlerde sipariş üzerine üretilen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin açıklama kısmında "Kişiye özel üretilmektedir." ibaresi yer almaktadır. Kişiye özel üretilen ürünler 4 ila 14 işgünü içerisinde teslim edilmektedir. Bu ürünlerde iade kabul edilememektedir.

Pre-Order ürünler ise, ilgili ürünün satış sayfasında teslimat tarihi olarak belirtilen süreyi takiben 2 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Gönderilen ürünlere ilişkin kargo takip numaranız, paketiniz yola çıktığında tarafınıza bildirilmektedir.

Tüm yurtiçi gönderiler ücretsiz kargo kapsamındadır.

Yurt dışından verilen siparişler ise, 4 ila 14 iş günü arasında teslim edilecek olup, shop.mybestfriends.com.tr adresinde görülen fiyatlara yurtdışı kargo gönderim bedeli ve gümrük vergileri dahildir. Bulunduğunuz ülke tarafından belirlenmiş ve ödenmesi gereken ek ücretler ortaya çıkabilecek olup, MYBESTFRIENDS bunlardan sorumlu değildir.

 

Aynı gün teslimat hizmeti mevcut mudur?

Aynı gün teslimat şuan için yalnızca istanbul için geçerlidir. Aynı gün teslimat seçeneği 12:00’a kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Aynı gün teslimat siparişleri iptal edilemez, iade ve değişim koşulları standart gönderim ile aynıdır. Servis ücreti 150 TL'dir. Siparişinizi iade ettiğiniz durumda servis ücreti iade edilmemektedir.

 

Aynı gün teslimat ile kargomu aldım iademi nasıl yapmalıyım?

Siparişinizi UPS Kargo ile iade edebilirsiniz. UPS Kargo müşteri hizmetlerini arayarak adresinizden kargo alımı talep edebilirsiniz. V3491R anlaşma kodu ile ürünü UPS Kargo'ya teslim ederek bize gönderebilirsiniz. Kargonuz ile gönderilen "İade ve Değişim Formu" doldurarak talebinizi yazmayı ve ürünle birlikte göndermeyi unutmayınız. Kargolama öncesinde paketlemenin özenli olması paketin hasar almaması açısından önemlidir.

 

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız? Kargo işlemleri ücretli mi?

Siparişleriniz UPS Kargo ile ulaştırılacaktır. Mybestfriends.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

en