MYBESTFRIENDS | Hakkında – MYBESTFRIENDS | Shop Online
Giriş Yap / Üye ol


MYBESTFRIENDS | Hakkında


Mybestfriends 2011 yılında kurulan bir tasarım markasıdır. Aynı yıl, kapsül bir koleksiyonile katıldığı lokal bir moda festivalinde ilgi ve satış rekorları kırarak hem moda dünyasınınhem de moda tutkunlarının dikkatini çekti. Gördüğü yoğun ilgi karşısında talebi karşılamak adına 2011 yılının sonlarına doğru kurumsal hedefler belirleyerek ilk showroomunu açtı.

2012’de Mybestfriends hızlı büymenin sonucunda kendi bünyesinde ilk üretim atölyesini kurdu ve Nişantaşı’nda yer alan şimdiki showroomuna taşındı.Kısa sürede çok ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan marka aynı zamanda Türkiye’de Instagram hesabı en çok takip edilen marka ünvanını kazandı. 2013 yazdöneminde Vakkorama için Mybestfriends for Vakkorama koleksiyonunu hazırladı. 1 hafta gibi kısa bir sürede ürünlerin tamamına yakını Vakkorama mağazalarında tükendi. Aynı yıl online satış sitesini açtı ve Türkiye’nin her noktasına ulaşmaya başladı. Bugün ise Nişantaşı mağazasının dışında Türkiye’de Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Beymen gibi Türkiye'nin en prestijli satış noktalarında satılmaktadır.

Mybestfriends çok kısa bir sürede, hazır giyim perakende sektöründeki varlığını kabul ettirmiş ve yıllar içinde güçlendirmiş bir Türk tasarım markasıdır. Mybestfriends başarı hikayesi ile markalaşma yolunda ilerlemek isteyen pek çokgenç tasarımcıya umut ışığı olmaya devam etmektedir.

Fark yaratmak istiyorsanız, farklı davranmalısınız...